„Jak bawić się muzyką i słowem” – koncert Ani Brody

plakat ania broda logo ok
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert dedykowany dzieciom! AniaBroda- wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, posługuje się techniką śpiewu “białego”. Mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Autorka tekstów,aranżerka. Tworzy bardzo różnorodną w formie,nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!Wstęp: bezpłatny

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy :
1) mejlowo : paprotka.bialystok@gmail.com
2) telefonicznie: 669 096 406

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Projekt Rodzina. Patronem użyczającym miejsca – PAPROTKA: nowopowstające przedszkole bliskie naturze.

Projekt jest finansowany ze środków otrzymanych od Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w Białymstoku w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

POSTY