Spotkania adaptacyjne

Zapraszamy na wrześniowe spotkania adaptacyjne – najserdeczniej rodziców (wraz z dziećmi) zainteresowanych rozpoczęciem przygody z Paprotką już od tego roku. O spotkaniach informujemy na bieżąco drogą mejlową – jeśli chcieliby Państwo otrzymywać aktualne informacje prosimy o zgłoszenie: paprotka.bialystok@gmail.com lub nr tel. 669 096 406.

Spotkania trwają 1,5 – 2 godz, symboliczny koszt to 3 zł / dziecko. Startujemy o 16:30.

Podczas zajęć adaptacyjnych poznamy się, zadbamy o to, aby dzieci poczuły się w Paprotce bezpiecznie, swobodnie, przedstawimy kadrę (zarówno opiekunów stałych jak i osoby prowadzące zajęcia dodatkowe). Będziemy również na bieżąco informować o postępach remontowych i formalnych związanych ze startem naszego przedszkola.

Do zobaczenia!